Tegra Sistem Hakkında

Tegra Sistem

Biz bir aileyiz ve yaptığımız işe tutkuyla bağlıyız. İstanbulda Avrupa Yakası kısmında 4. Levent Büyükdere Caddesi üzerindeyiz..

Tegra Sistem hizmet verdiği kurumsal yapıların iş yönetim süreçlerine paralel bir yapı oluşturma ve esnek çözümler sunabilme çabasıyla, gerçekleştirdiği faaliyetler ile alakalı birçok işlemi online raporlayabildiği özel bir hizmet takip ve raporlama platformu kullanmaktadır.

Ne yaparız

Tegra Sistem müşterilerine en uygun olan çözümler sunar.

Kullanmakta olduğumuz online yapı, bizi çözüm ortağı olarak gören siz değerli DOSTLARIMIZ’ ın hizmet talebi durumunda online olarak sisteme girerek, iş emri oluşturup, durum takibi yapabilmenizi, rapor alarak gerekli durumlarda *** hızlı online bölümünden talimat girişi doğrultusunda hızlı bir şekilde aksiyon almamızı sağlamaktadır. Dönemsel projeler haricinde sözleşmeli müşterilerimiz ile satış anından itibaren müşterimizin satış sisteminden iş emri direk sistemimize akar ve randevu talebi oluşur. Anlaşılan zaman periyodunda müşteriye callback yapılarak randevu oluşturulur. Bu sistem ciddi bir zaman ve kaynak tasarrufu sağlamasının yanında, Verilecek olan hizmetin senaryoları daha önce belirlenmiş olduğu için, önemli bir kısmını tamamlamış olarak hizmete başlamaktayız. *** Express hizmeti satın almış olan müşterilerimiz için geçerlidir.


Sizi mükemmelliğe taşırız!

237

kurumsal müşteri


14571

bireysel müşteri!


Müşteri sayımız her geçen gün artıyor.
163

proje


150'den fazla projede yer aldık.
24

yıl tecrübe


Tegra Sistem çeşitli sektörlerde 24 yıllık tecrübenin ürünüdür.